PIS logo
Skarżysko-Kam.
ul. Sikorskiego 20/227 26-110 Skarżysko-Kam. Tel 512 293 747

Kielce
Biuro Poselsko-Senatorskie
al. IX Wieków Kielc 2a 25-516 Kielce

Podsumowanie roku

Już za chwilę za nami rok 2016. Był to pierwszy, pełny rok Rządów Prawa i Sprawiedliwości.  Właśnie teraz udało się zrealizować wiele złożonych obietnic wyborczych. Wdrożono program 500+; przywrócono poprzedni wiek emerytalny; rozpoczęto reformę edukacyjną i powrót do systemu 8+4(5). Przed Rządem jest jeszcze ogrom pracy: podwyższenie kwoty wolnej od podatku, rozpędzenie programu mieszkanie+, przywrócenie znaczenia pojęcia „polski przemysł”. Nie są to zadania łatwe.
Sceny z ostatniego posiedzenia Sejmu w 2016 roku, okupacja Sali Sejmowej przez parlamentarzystów PO i Nowoczesnej dowodzą determinacji obecnej opozycji w obronie ich własnych egoistycznych interesów. Również sytuacja międzynarodowa: wojna na Bliskim Wschodzie, migracje do Europy, wojna na Ukrainie stanowią wyzwania z jakimi będziemy musieli się jako Państwo zmierzyć.
Nadchodzi Nowy 2017 Rok. Jak w każdy Nowy Rok wchodzimy w niego z nadzieją, że będzie on lepszy od poprzedniego i przyniesie każdemu z nas same pomyślne dni. Zgromadzeni wspólnie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, parlamentarzyści oraz sympatycy Prawa I Sprawiedliwości uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Nie zabrakło kolęd wspólnych życzeń ale także rozmów o nadchodzącym nowym roku. 

1 2 3 4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.